Hakkımızda

 

Temelleri 1993 yılında atılan Asude Tekstil, 20 yılı aşan yolculuğunda, kalitenin ve zerafetin hep bir adım önünde giderek sektörün başarılı oyuncularından biri haline geldi. Kuruluşundan bu zamana kadar bayanların ihtiyaç ve arzularını kentin enerjisinden ve tavrından esinlenerek oluşturulan koleksiyonlarla karşıladı. Her daim özenle hazırlanmış ve hayatı kolaylaştırıcı benzersiz tasarımlar sunmayı hedefleyen Asude Tekstil sahip olduğu saygınlık, marka imajı ve güçlü ortaklıklar sayesinde ana faaliyet alanında büyüyerek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağladı. Etik değerlere tam bağlılık, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacı gözeten Asude Tekstil, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerlemekte. Bu minvalde sizlere hizmet vermenin haklı onurunu ve gururunu yaşamaktayız.

 

1993 – Kuruluş

 

Binlerce yıldır kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış, nice yazarların, ressamların ve şairlerin eserlerinde hayat bulmuş, Orhan Velinin ‘‘Serin serin Kapalıçarşı, Cıvıl cıvıl Mahmutpaşa’’ diye nitelendirdi İstanbul’un kalbi Sirkeci’de 20 metrekarelik bir dükkan da hayata gözlerimizi açtık.

 

 


 

1994 – İlk Eşarp

 

Dönemin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kendine özgü, rengarenk ve dinamik tasarımlarla oluşturulmuş ilk eşarp koleksiyonumuzu lanse ettik.

 

1998 –  İlk Şal

 

Zarif ve özgün eşarpların yanında, günün klasik, modern ve spor çizgilerinin yansıtıldığı birbirinden çekici ve güzel şallarla ürün yelpazemizi genişlettik.

 


2005 – Markalaşıyoruz

 

Efsanenin doğuşu ‘’Armanda’’

 

Modaya yön verecek, tüm bayanların göz bebeği olacak ve kendinden söz ettirecek bir marka yaratma inancıyla ilk tohumu toprakla buluşturduk, Armanda!

 

Ucuzluğun ve kalitenin birleşimi ‘‘Kroren’’

 

‘‘Ucuz ve kaliteli ürün kullanmak herkesin hakkı’’ mottosuyla, tüm müşterilerimizin uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilmesi için Kroren markamızı hayata geçirdik. 

 

2010 – Yurt dışına açılıyoruz

 

İlk yurtdışı ihracatımızı Almanya’ya gerçekleştirdik. Bunu Kanada, İngiltere, Malezya ve Endonezya izledi.

 

2014 – Dönüşüm Yılı

 

Merkez Değişiyor

 

Ürün yelpazemizin ve müşteri pörtföyümüzün genişlemesi ile kabımıza sığamaz olduk ve merkezimizi yeni yerine taşıyarak mevcut faaliyetlerimizi bugün ki merkez binamizda sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Dağıtım yeniden yapılandırılıyor

 

Birbirinden güzel ürünlerimizi sizlere daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaştırabilmek için bayilik sistemine geçiş yapıldı.

 

2017 – Operasyonlar geliştiriliyor..

 

Depolarımız birleştirilerek merkezi depo sistemine geçildi.

Online Satış Sistemi devreye sokuldu.